Sprzedaż akumulatorów – szeroka oferta modeli

Oferta Keri to także sprzedaż akumulatorów wysokiej jakości przeznaczonych do różnego typu pojazdów. Kupisz u nas produkty kwasowo-ołowiowe i żelowe o różnej wielkości i pojemności. Sprowadzamy je od renomowanych dostawców, by mieć pewność, że oferujemy jedynie niezawodne, wysokiej klasy urządzenia.

Warto pamiętać o regularnej wymianie akumulatorów, zwykle nie rzadziej niż co 4 lata. W nowoczesnych urządzeniach poziom zużycia można sprawdzić dzięki specjalnemu wskaźnikowi. Nie warto zaniedbywać tej kwestii, ponieważ niesprawny akumulator to nie tylko trudności z rozruchem pojazdu zimą, ale także słabsze zasilanie wszystkich podzespołów pojazdów.

Jeśli szukasz punktu sprzedaży akumulatorów, w którym możesz liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, zapraszamy do Keri. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, dlatego interesujące produkty znajdą w niej także kierowcy samochodów dostawczych, ciężarowych i TIR-ów. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorców, którzy mogą skorzystać z kompleksowych usług w ramach obsługi flot samochodowych. Oferujemy nie tylko sprzedaż akumulatorów, ale pełen zakres prac serwisowych związanych z utrzymaniem pojazdów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szeroki zakres usług.