Serwis opon – wulkanizacja i przechowalnia

PRZECHOWALNIA I SERWIS OPON

Serwis opon stanowi główną część naszej działalności. Specjalizujemy się w wulkanizacji ogumienia różnego typu pojazdów. Ofertę kierujemy do kierowców samochodów osobowych i ciężarowych. Mechanicy samochodowi firmy Keri ze Szczecina zajmą się serwisem opon i postarają się doprowadzić je do optymalnego stanu. Jeśli okaże się to niemożliwe, ponieważ stopień zużycia nie będzie kwalifikował ich do renowacji, zaproponujemy nowe produkty od renomowanych dostawców. Nasza oferta obejmuje wiele modeli w różnych rozmiarach i cenach. Jesteśmy pewni, że każdy kierowca znajdzie u na ogumienie, które spełni jego oczekiwania. Zlecisz nam także wymianę opon z zimowych na letnie i odwrotnie. Jest to niezwykle ważne, aby poruszać się po drogach wygodnie i bezpiecznie.

Prowadzimy również przechowalnię opon. To korzystne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie dysponują wystarczającą ilością miejsca, by przechować ogumienie do następnego sezonu. Możesz zostawić je u nas za niewielką opłatą.

Jeśli szukasz fachowców, którzy specjalizują się w wulkanizacji, a ich usługi są skierowane także dla kierowców pojazdów ciężarowych, dobrze trafiłeś. W Keri masz gwarancję przeprowadzenia serwisu opon zgodnie z najwyższymi standardami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.