Wymiana oleju – atrakcyjne ceny

Regularna wymiana części i płynów eksploatacyjnych to klucz do wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania pojazdu. Nie warto zaniedbywać takich czynności serwisowych, ponieważ ich przeprowadzenie trwa krótko, nie jest drogie, a znacząco wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wymiana oleju przekłada się bezpośrednio na stan silnika. Zanieczyszczony płyn, który utracił swoje parametry, nie odprowadza w odpowiedni sposób ciepła oraz nie wykazuje właściwości smarujących. Może to doprowadzić do postępującej degradacji elementów napędu, a w efekcie nawet do jego unieruchomienia. Warto zatem przeprowadzać wymianę oleju zgodnie z zaleceniami producenta. Taką usługę zlecisz naszym mechanikom, a atrakcyjne ceny z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą.

Wymiana klocków hamulcowych to z kolei niezbędna czynność dla bezpieczeństwa poruszania się po drogach. Układ hamulcowy musi być w pełni sprawny – o tym z pewnością nie trzeba przekonywać żadnego kierowcy. Jeśli klocki w Twoim samochodzie wykazują oznaki zużycia, najwyższy czas je wymienić. Zapraszamy do Keri, gdzie przeprowadzimy to szybko i sprawnie.

Wymiana części eksploatacyjnych to nie jedyne usługi, które możesz nam powierzyć. Zajmujemy się także naprawą klimatyzacji i innymi istotnymi zabiegami, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie, uczciwości i szybkich terminach realizacji usług, przyjedź do nas. Zyskasz pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach.