Sprzedaż opon do samochodów osobowych i TIR-ów

Zajmujemy się sprzedażą opon w różnych rozmiarach do wyboru. Ogumienie jest specjalizacją naszej firmy, dlatego możesz liczyć na szeroką ofertę produktów, w której interesujące propozycje znajdą kierowcy samochodów każdego typu.

Oferujemy sprzedaż opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i TIR-ów. Dostarczamy wysokiej klasy ogumienie od renomowanych dostawców. Kupisz u nas również felgi aluminiowe i felgi stalowe w wielu rozmiarach. Nasza oferta to także usługi wulkanizacyjne, w których zakres wchodzi naprawa i konserwacja ogumienia, felg oraz innych elementów.

Regularna wymiana ogumienia na takie, które jest przystosowane do warunków atmosferycznych, jest bardzo ważna z punktu widzenie bezpieczeństwa, ale także komfortu jazdy oraz dbałości o podzespoły pojazdu. Używanie letnich gum zimą jest nie tylko zagrożone otrzymaniem mandatu, ale może również powodować brak przyczepności samochodu do podłoża, który jest częstym powodem wypadków. Warto zwrócić uwagę, czy Twoje ogumienie nie jest nadmiernie wyeksploatowane. Jeśli bieżnik jest wytarty, najwyższy czas udać się do punktu sprzedaży opon i zaopatrzyć w nowe produkty. Nie warto ryzykować bezpieczeństwem swoim i innych uczestników ruchu.